advertise
بحثی پیرامون چیلر تراکمی

بحثی پیرامون چیلر تراکمی

بحث در رابطه چیلر بسیار گسترده می باشد. مانا تهویه نقش جهان یکی از کارخانه هایی ست که توان تولید انواع چیلر تراکمی و چیلر جذبی را دارا می باشد. مانا تهویه نقش جهان تلاش دارد تا در این مقاله بستری را فراهم کندتا شما در مورد چیلر تراکمی بیشتر بدانید.

نکاتی در مورد برج خنک کننده

نکاتی در مورد برج خنک کننده

برج خنک کننده که به Cooling Tower نیز اشتهار دارد دستگاهی است که به جهت خنک سازی آبی که در فرآیند های سردسازی سیستم های تهویه مطبوع، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و دیگر واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می ‌گیرد، کاربرد دارد.

اواپراتور چیست؟

اواپراتور چیست؟

هر دستگاه شامل اجزائی می شود که برای استفاده بهینه از آن شناخت این اجزا بسیار کارساز خواهد بود. در رابطه با اواپراتور نیز همین موارد مصداق خواهد داشت. اواپراتور ها به نوبه خود نقشی مهم در سیکل تبرید دارند.

چیلر چیست؟

چیلر چیست؟

در دنیای کنونی انواع و اقسام وسایل و دستگاه ها وجود دارند که هر کدام می توانند سبب ساز آسایش و آرامش خاطر انسان ها شوند. انسان در تمامی اداوار و اعصار بر آن بوده است تا بتواند با اختراع و اکتشاف راهی را برای نیل به امیال خود باز نماید.

کاربردهای فیلتر درایر

کاربردهای فیلتر درایر

بشر، امروزه برای پیشبرد اهداف خود از ابزار ‌های گوناگونی بهره می‌جوید. این ابزار در اشکال و ابعاد گوناگون همچنین روش ‌های مختلف این اهداف را به بهترین صورت ممکن پیش می‌ برند.

کندانسور چیست؟

کندانسور چیست؟

در ابتدای این مقاله تلاش داریم تا شما را با مفاهیم اساسی کندانسور آشنا کنیم تا اطلاعاتی مفید در این زمینه داشته باشید. تیم تخصصی مانا تهویه نقش جهان متخصص در امور تولید انواع چیلر می باشد که خدماتی خاص و متنوع را در این زمینه به کاربران خود ارائه می نماید.